Про нас:

MoDi – молода й проактивна компанія. Ми створюємо м’які модульні меблі для сучасних осель та офісів.

Сьогодні в світі панують мобільність та розмаїття. Ці глобальні тренди також підтверджуються і вимогами до житла – люди перш за все цінують свободу вибору, зручність та варіативність. Тому наші меблі модульні, легко комбінуються та швидко пристосовуються до життєвих обставин.

Компактна квартира чи великий оупенспейс, приватний заміський будинок чи публічний простір – в колекціях MoDi обов’язково знайдеться оптимальне рішення як з точки зору ергономіки, так і естетики. Ми пропонуємо колекції, які відповідають і емоційним, і функціональним вимогам часу.

Повага до навколишнього середовища – це ще один надважливий виклик сьогодення. Сучасні матеріали – це поєднання зовнішньої бездоганності з екологічністю та високою якістю. Ми ретельно обираємо та тестуємо деревину, наповнювачі, текстиль та комплектуючі. MoDi – це відповідальний бренд та екологічне виробництво.

Над створенням наших колекцій працюють українські дизайнери, кожен з яких – це мозок, душа і серце проекту. Адже дизайн не просто задовольняє потреби ринку, а й надихає та навіть виховує. Наша довгострокова місія – якісно впливати на розвиток української меблевої індустрії, враховуючи всі її аспекти: естетичний, креативний, соціальний, екологічний та ринковий.

Наш успіх – це ваші красиві та зручні оселі, в яких хочеться проводити час з близькими та рідними. Ми прагнемо розвитку, впевнено крокуємо вперед і відкриті до спільної творчості та плідної співпраці.

Чому саме MoDi?

Нашi партнери

Design LOFT
Lares & Penates
Especial Home
Salon Design Shop
take&life
svoeridne
His
Margo

Знаменитий Ф. Ніцше писав: “Лише творчість здатна вберегти від мук та полегшити життя”. Ми працюємо натхненно та водночас наполегливо. Довіривши нам свій простір, ви отримуєте креативне та сучасне рішення для вашої оселі чи офісу. З меблями MoDi ви обираєте комфорт. MoDi - моделюй свій простір!