Що краще: модульне ліжко чи диван? Міні-гід з вибору модулів

Що краще: модульне ліжко чи диван? Міні-гід з вибору модулів
17.08.2016

Безмежні суперечки з приводу того, на чому комфортніше спати, мабуть, будуть продовжуватися вічно. Адже хтось іде в ногу з часом і обирає лише модернові рішення, а хтось цінує лише класику або ретро. Можемо сказати лише, що це є нормальним виявленням нашого з вами індивідуального смаку. Проте якщо перед вами постане вибір купівлі модульного ліжка або дивану, ми радимо обирати ліжко. Розглянемо переваги м'яких модульних систем на прикладах особливостей оформлення інтер'єру різних приміщень.


Модульні рішення для вітальні

Вітальня - це кімната, де ви проводите час разом зі своїми гостями. Якщо ви захочете вмістити сюди всі цікавинки декору інтер'єру, а ще декілька шаф, техніку - не думаємо, що гостини у вашій тісній кімнатці будуть комфортними. Саме тому потрібно уміти вдало оформити простір так, щоб маленька кімната здавалась більшою, а переваги великої підкреслювалися.

Найоптимальніший варіант для вітальні - м'які модульні крісла або диван, пуфи і стінка, яку, завдяки можливості самостійного моделювання, ви зможете скласти як завгодно. Доповнити інтер'єр килимом в обраному стилі, квітами, технікою - і ваша ідеальна вітальня готова!


М'які модульні рішення для спальної кімнати

Нещодавно ми розсміялися від доречного жарту: “Цей диван був настільки незручний, що навіть пил на нього не сідав!” Напевно, хтось не зміг втримати правди на язиці:) Наберемося сміливості вас запевнити, що в спальній кімнаті найголовніше - це ліжко. Воно просто не має права бути твердим. А дивани - це для гостьових кімнат.

Можливо, хтось ще не знає про такий факт, але в Європі та США на диванах лише сидять, а сплять тільки на ліжках. Там практично немає розкладних диванів. Механізм розкладання призначений для застосування в небагатих пострадянських країнах, відповідно, про високу якість механізмів говорити складно. Отож, сучасна спальня - це виключно комфорт та затишок завдяки м’яким модульним рішенням.


Особливості модулів у кімнаті для дітей

Розуміючи те, що ваша дитина росте, ви зрозумієте перевагу модульного ліжка для дитячої кімнати. Комп’ютерний стіл у три - п’ять років не є таким необхідним, як вдало підібране м‘яке модульне ліжко з матрацом. З часом ви моделюєте кімнату своєї дитини в залежності від потреб її  віку. У п’ять ви моделюєте стелаж для іграшок, в сім - дев’ять років маленький комод замінюєте на простору шафу і так далі. Це зручно, чи не так?


Моделюємо інтер’єр вашого офісу


Меблі для офісу потрібно обирати розумно. Розглянемо декілька основних вимог:

  • висока якість та функціональність (визначальні риси відібраних модулів, що відразу помітні гостям та клієнтам);
  • стійкість до швидкого зношування (в офісі робота кипить постійно, більшість людей проводить тут весь робочий день, отже - зовнішній вигляд меблів не повинен швидко псуватися);
  • комфорт (власна справа - це завжди частинка душі, тому багато аспектів вдалої роботи залежить саме від комфорту співробітників);
  • гармонійне поєднання з технічним забезпеченням офісу (стиль та темперамент в ідеалі повинен передаватися у кожній деталі вашого офісу);
  • оригінальність (дуже вдало підібраний офісний  інтер’єр тоді, коли він не лише комфортний та гарний, але й влучно підкреслює суть вашої діяльності).

Таким чином, модульні меблі - це комфорт, функціональність та висока якість. Сьогодні саме модульні рішення в центрі уваги, адже люди відчувають переваги.


Повернення до списку

Возврат к списку