М’які модульні рішення MoDi - ваш вдалий вибір для оселі та офісу

М’які модульні рішення MoDi - ваш вдалий вибір для оселі та офісу

Модульні меблі обирає сучасна, прогресивна людина великого міста. Не треба бути професіоналом та експертом у меблевому виробництві, щоб зрозуміти одну найважливішу фішку м’яких модульних систем - мобільність. Час від часу, роблячи перестановки, можна кардинально змінювати будь-яку кімнату. Окрім цього, до вже придбаних модулів можна додавати нові. Свобода вашої фантазії дозволить вдосконалювати простір з урахуванням його розмірів та особливостей. А також ви зможете скомпонувати різні елементи у зовсім непередбачуваних комбінаціях.

   

Інтернет-магазин нашої компанії пропонує своїм клієнтам різноманітні м’які модульні рішення для дому та офісних приміщень. Ми створили вже готові комбінації, аби спростити вам завдання та відразу запропонувати сучасні, цікаві рішення. Кожна з колекцій має власний стиль, характер і дизайн. Обирати стиль інтер’єру - це презентувати себе. В залежності від вашого темпераменту, ми готові підібрати особливий дизайн приміщення, що без слів розповість про вас.

Є ще дещо важливе, про що ви маєте знати. Модульні рішення ми виготовляємо виключно із якісних матеріалів. Каркаси, неймовірно м’які наповнювачі, тканина для оббивки, метал та всі інші елементи, що застосовуються у виробництві - це якісна, натуральна сировина, яка відповідає вимогам державного стандарту якості. Отож, сміливо обирайте готові комплекти або робіть власне замовлення: ліжка для спальної кімнати, стінки та дивани - для вітальні, меблі для дитячої кімнати, для робочого кабінету вдома або для вашого офісу окремо. Переглядати колекції легко, дякуючи нашому зручному веб-каталогу, який постійно оновлюється.


    Команда м’яких модульних рішень MoDi - це команда професіоналів своєї справи: креативних дизайнерів та умілих майстрів. Наші клієнти отримають найкращий сервіс та ідеально виконані замовлення. Все тому, що ми не просто працюємо для вас, а робимо це так, як треба.


    Для отримання додаткової інформації ви можете зв’язатися з нами. Телефонуйте, пишіть на електронну пошту або у Фейсбук - ми завжди на зв’язку.

18.08.2016

Повернення до списку