Про нас

MoDi – молода й проактивна компанія. Ми створюємо м’які модульні меблі для сучасних осель та офісів.

Сьогодні в світі панують мобільність та розмаїття. Ці глобальні тренди також підтверджуються і вимогами до житла – люди перш за все цінують свободу вибору, зручність та варіативність. Тому наші меблі модульні, легко комбінуються та швидко пристосовуються до життєвих обставин.

Компактна квартира чи великий оупенспейс, приватний заміський будинок чи публічний простір – в колекціях MoDi обов’язково знайдеться оптимальне рішення як з точки зору ергономіки, так і естетики. Ми пропонуємо колекції, які відповідають і емоційним, і функціональним вимогам часу.

Повага до навколишнього середовища – це ще один надважливий виклик сьогодення. Сучасні матеріали – це поєднання зовнішньої бездоганності з екологічністю та високою якістю. Ми ретельно обираємо та тестуємо деревину, наповнювачі, текстиль та комплектуючі. MoDi – це відповідальний бренд та екологічне виробництво.

Над створенням наших колекцій працюють українські дизайнери, кожен з яких – це мозок, душа і серце проекту. Адже дизайн не просто задовольняє потреби ринку, а й надихає та навіть виховує. Наша довгострокова місія – якісно впливати на розвиток української меблевої індустрії, враховуючи всі її аспекти: естетичний, креативний, соціальний, екологічний та ринковий.

Наш успіх – це ваші красиві та зручні оселі, в яких хочеться проводити час з близькими та рідними. Ми прагнемо розвитку, впевнено крокуємо вперед і відкриті до спільної творчості та плідної співпраці.

Чому саме MoDi?

  • ми створюємо м’які меблі, які відповідають актуальним трендам у напрямку архітектури та дизайну: кожна колекція MoDi - це завжди найсучасніші та найновіші рішення;

  • ми використовуємо якісні матеріали та гіпоалергенні наповнювачі, відбираємо лише ексклюзивні дизайнерські тканини, контролюємо якість на кожному етапі виробництва;

  • мобільність та взаємозамінність кожного з модулів дає можливість змінювати їх розташування в будь який час;

  • клієнт може обрати бажаний рівень м'якості подушок для сидіння у своєму майбутньому дивані / кріслі;

  • ми пропонуємо модульні рішення, розширюючи можливість індивідуального вибору клієнта;

  • ми цінуємо кожного замовника та надаємо гарантію - 2 роки на перевірку якості;

  • м'які модульні рішення MoDi - високоякісна ручна робота з екологічно чистих матеріалів за доступною ціною;

  • надаємо можливість замовити м'які меблі за індивідуальним розміром;

  • втілюємо найкреативніші побажання наших клієнтів;

  • європейська якість з українською душею.

Наші партнери

MoDi, 2021. Всі права захищено.
Розроблено веб-студією Zelios